Mis võiks olla noore neiu meigikotis?

Kõik naised teavad, et ilusa meigi saladus on hoolitsetud näonahk. Lisaks on meil olemas ka vajalikud meigitooted, et mõningaid iluvigu parandada ja oma loomulikku ilu esile tõsta. Täna me keskendume sellele, mis võiks olla noore neiu meigikotis lisaks hädavajalikele näohooldustoodetele. 

Selge on see, et tegelikult ei ole vaja ühelgi noorel midagi peita– kõik tüdrukud on loomulikult ilusad. Kuid, kui tütar tahab ennast natuke meikida, siis see on ju ometigi teretulnud.

Tänapäeval jälgivad paljud noored Youtube’is ja Instagram’is figureerivad meigigurusid. Igal jumestajal on oma suur buduaar, kus sahtlid on triiki täis erinevaid kosmeetikatooteid. Nii palju meiki noorel neiul kindlasti! vaja ei ole. 

Kuid, millised tooted võiksid olla ühe teismelise meigikotis? Me oleme Sinu jaoks kokku pannud nimekirja meigitarvetest.

MEIGIPIDU

PÄEVAMEIK

BB- kreem

BB- kreem ehk Blemish Balm on ideaalne algajale meigihuvilisele. Õrnalt kattev, sisaldab päikesekaitset ja niisutab nahka, sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kogenumad meigikunstnikud kasutavad seda küll meigi aluskreemiks, kuid noorele neiule igati sobilik jumestuskreemi asemel.

Peitekreem

Pisikeste iluvigade peitmiseks tuleb appi meile peitekreem, mis peidab ära kõik punnid ja unetud öötunnid. 

Ripsmetušš

Eriti hea oleks ripsmetušš, mis tuleks maha ainult sooja veega pestes. Täiesti veekindlad tooted võivad tunduda küll püsivad ja mugavad kasutada, aga tegelikult ei saa paljud naised sellist ripsmetušši korralikult maha.

Huulepalsam/ neutraalse värviga huuleläige

Alati ei pea huuli värvima. Vahel piisab kauni tulemuse saavutamiseks ka lihtsalt huulte niisutamisest. Kui soovitakse siiski veidi värvi lisada, siis võib kasutada ka kerge pigmendiga huulepalsameid. Läike lisamiseks võiks peale kanda huuleläiget.

KUI ON ERILINE PÄEV

Puuder

Puudrit kasutatakse jumestuse kinnitamiseks ning üleliigse läike eemaldamiseks. Oluline kaaslane pildistamistel ja videote filmimisel.

Põsepuna

Ideaalne toode, et oma jumet elavdada või tõsta esile põsesarnasid. 

Särapuuder

Särapuuder ehk highlighter.  Bling- bling- bling!  Kellele ei meeldiks tähtsal päeval särada? Lisaks saab seda kasutada ka lauvärvi asemel 😉

MEIGIPIDU

Kui mingi oluline meigitoode jäi kahe silma vahele, siis kirjuta meile ja anna sellest teada. Abi on alati teretulnud!

Sinu Meigipidu xoxo