7 MEIGIPINTSLIT, MIDA IGA NOOR MEIGIHUVILINE VAJAB

Kosmeetikapoes meigipintslite väljapaneku juures võib pilt täitsa kirjuks minna. Saadaval on väga palju erinevaid pintsleid, nii üksikult kui ka komplektis. Kuid, kui palju ja milliseid pintsleid üks noor hakkaja meigihuviline tegelikult vajab? Teeme väikese ülevaate ning uurime vajalikke pintsleid lähemalt.

Kolm kõige olulisemat pintslit:

 

Puudripintsel

 

Puudripintsel on suur kohev pintsel, mida kasutatakse, nagu nimigi ütleb, puudri kandmiseks näole. Kuid selle pintsliga saab ka veel suurepäraselt kanda näole puuder põsepuna ning päikesepuudrit. Seega ühe pintsliga saab väga palju ära teha. Kuigi vahel võib puudrit kanda nahale ka kaasas oleva aplikaatoriga, siis õige pintsliga on töö poole lihtsam ja hea tulemus garanteeritud.

Jumestuskreemipintsel

 

Kuigi jumestuskreemi saab väga hästi peale kanda sõrmede või meigikäsnaga (noorte kõnekeeles – beautyblender), siis on kasulik omada ka spetsiaalset pintslit. Viimane imab vähem toodet endasse kui meigikäsn ning sellega on kiire ja mugav jumestust teostada. Lisaks aitavad patsutavad pintslilöögid meigi püsivust suurendada.

 

Lauvärvi- ja/või peitekreemipintsel

 

Need on väikesed, üsna lühikeste karvadega pintslid. Välimuselt on nii lauvärvi- kui ka peitekreemipintsel üsnagi sarnased ning silmameigi tegemiseks sobivad mõlemad. Eelkõige saab selliseid pintsleid kasutada toodete nahale kandmiseks, olgu selleks siis vedel või puudrjas lauvärv või peitekreem. Väikesele meigihuvilisele piisab silmameigi katsetamiseks juba 1-2 pintslist.

Kui väike meigihuviline on juba proff…

 

Kulmupintsel

 

See pintsel on väike, kas diagonaalis või sirgelt lõigatud karvadega, mida kasutatakse kulmuvärvi peale kandmiseks. Peenike ots aitab mugavalt jälgida oma loomulikku kulmujoont ja hõlbustab täpseid pintslitõmbeid.

 

Hajutuspintsel

 

Hajutuspintsel on nagu mini-puuderpintsel, mida kasutatakse eelkõige silmameigi hajutamiseks. See on hea töövahend, millega saavutada erinevate lauvärvide sujuvad üleminekud ning viimistletud silmameik.

 

Huulepintsel

 

See on väike pintsel, mis hõlbustab huulepulga kandmist huultele. Kuigi huulepulka võiks ka otse peale kanda, siis tagab pintsel palju täpsema ning ühtlasema huulemeigi. Lisaks muudavad pintsli patsutused huulevärvi püsivamaks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et lihtsa päevameigi tegemiseks piisab juba 6-8 pintslist, kohe ei ole vaja endale soetada suurt 36-osalist komplekti. Siiski sõltub vajalike vahendite arv meigikunstniku oskustest ning kasutatavatest toodetest.

 

Meigipeo tootevalikus on olemas 8-osaline jumestuspintslite komplekt, mis peaks katma väikese huvilise kõik vajadused. Lisaks tuleb komplektiga kaasa ka video, kus räägitakse iga pintsli eripärast ning õpetatakse neid kasutama.

Meigipintslite komplekti saab osta meie Showroomist või tellida kodulehelt endale lähimasse SmartPosti pakiautomaati. Rohkem infot saad, kui kirjutad meigipidu@gmail.com