kes on meigipidu?

MEIE MISSIOON

Kunagi üks ema ütles, et niikuinii meigivad, las vähemalt teevad õigesti.

Meie missioon on teadvustada noortele, kuidas ohutult kosmeetikat kasutada ning milline on viisakas jumestamine.

MEIGIPIDU

meigipeo eesmärk

on jagada noortele neidudele (ja ka natuke küpsematele daamidele) vajalikke teadmisi ning oskusi, kuidas iseenda eest paremini hoolt kanda. Kuigi meie brändi nimi tundub eeskätt vaid lõbus ja vallatlev, siis tegelikkuses keskendub tüdrukute meigipidu suuresti just hügieenile ning igapäevasele näonahahooldusele.

Kuidas sündis idee korraldada neidude sünnipäevasid?

Aastal 2012 pöördus meie poole üks peretuttav ning palus abi oma teismelise tütre sünnipäeva korraldamiseks. Sünnipäevalaps ja tema külalised olid just jõudnud sellisesse ikka, kus tärkas huvi, aga ka vajadus, kosmeetikatoodete kasutamise järele. Peale lühikest arutelu otsustatigi korraldada vahva maniküüri ning näomaski õpituba.

Kuna sünnipäev oli igati edukas, siis tekkis sarnase peo huvilisi veelgi. Peale paari sünnipäeva selgus tõsiasi, et enamike noorte neidude teadmised kosmeetikast piirduvad toodete peale kandmisega, kuid meigi mahavõtmine ning igapäevane nahahooldus on paljudele täiesti võõraks teemaks. See andis indu juurde, et selliste pidude tegemine on vajalik!

Seepärast keskendubki Meigipidu täna suures mahus just hügieenile ja näonahahooldusele. Lisaks uurime ripsmetuššide ja muu kosmeetika säilimisaegu, katsetame toodete sobivust ning õpime vältima põhilisi vigu kosmeetikatoodete kasutamisel.

Kuna pidudest on alati olnud väga huvitatud ka sünnipäevalaste emad, siis on võimalik meigipidu korraldada ka täiskasvanutele.

Bränd Meigipidu sündis 2. mail 2019. aastal.

meigipeo naiskond

Aastate jooksul on Meigipeo naiskond muutunud ja kasvanud. 
2024. aasta olukord on aga hetkel selline! 

Vasakult lugedes: Victoria, Katarina, Sofia, Aleksandra, Elis.

Nimetu kujundus (16)

Kirjuta meile!