kes on meigipidu?

MEIE MISSIOON

Kunagi üks ema ütles, et niikuinii meigivad, las vähemalt teevad õigesti.

Meie missioon on teadvustada noortele, kuidas ohutult kosmeetikat kasutada ning milline on viisakas jumestamine.

MEIGIPIDU

meigipeo eesmärk

on jagada noortele neidudele (ja ka natuke küpsematele daamidele) vajalikke teadmisi ning oskusi, kuidas iseenda eest paremini hoolt kanda. Kuigi meie brändi nimi tundub eeskätt vaid lõbus ja vallatlev, siis tegelikkuses keskendub tüdrukute meigipidu suuresti just hügieenile ning igapäevasele näonahahooldusele.

Kuidas sündis idee korraldada neidude sünnipäevasid?

Aastal 2012 pöördus meie poole üks peretuttav ning palus abi oma teismelise tütre sünnipäeva korraldamiseks. Sünnipäevalaps ja tema külalised olid just jõudnud sellisesse ikka, kus tärkas huvi, aga ka vajadus, kosmeetikatoodete kasutamise järele. Peale lühikest arutelu otsustatigi korraldada vahva maniküüri ning näomaski õpituba.

Kuna sünnipäev oli igati edukas, siis tekkis sarnase peo huvilisi veelgi. Peale paari sünnipäeva selgus tõsiasi, et enamike noorte neidude teadmised kosmeetikast piirduvad toodete peale kandmisega, kuid meigi mahavõtmine ning igapäevane nahahooldus on paljudele täiesti võõraks teemaks. See andis indu juurde, et selliste pidude tegemine on vajalik!

Seepärast keskendubki Meigipidu täna suures mahus just hügieenile ja näonahahooldusele. Lisaks uurime ripsmetuššide ja muu kosmeetika säilimisaegu, katsetame toodete sobivust ning õpime vältima põhilisi vigu kosmeetikatoodete kasutamisel.

Kuna pidudest on alati olnud väga huvitatud ka sünnipäevalaste emad, siis on võimalik meigipidu korraldada ka täiskasvanutele.

Bränd Meigipidu sündis 2. mail 2019. aastal.

Saame tuttavaks!

Siin on Meigipeo naiskond!

MEIGPIDU
Meigipeo asutaja

Elis Lubja

Elis on jumestuskursuseid korraldanud juba aastast 2011. Elis vastutab igapäevaselt ettevõtte toimimise eest. Vajadusel korraldab üritusi, otsib koostööpartnereid ning suhtleb klientidega. Sisuliselt teeb ta lihtsalt kõike!

Kirjuta mulle: elislubja@hotmail.com

läbitud koolitused

IMC Meigikool

International Make Up Center in Sweden AB

HC Studio

On läbinud juhendajana näohooldus- ja meigikursuse ning koolitus-visiidi Oriflame Nahauuringute instituudis Stockholmis.

HC Studio

HC Studio makeup training sessions and Tallinn Fashion Week 2016 Spring Makeup Team.

Meigipeo asendamatu liige

Aleksandra Ratt

Aleksandra liitus Meigipeoga 2020 aasta detsembris. Aleksandra aitab elus hoida nii meie Instagrami, TikToki kui ka Facebooki kontot, korraldab virtuaalseid meigikursuseid, viib läbi individuaalseid meigitunde ning korraldab ka tüdrukute sünnipäevasid. Sisuliselt teeb ta lihtsalt kõike!

Kas teadsid?
- Aleksandra õpib Tallinna majanduskoolis sotsiaalmeedia spetsialistiks.
- Kunagi oli Aleksandral väga populaarne Youtube´i kanal, millel oli jälgijaid üle 4 tuhande.
- Aleksandra alustab igat oma päeva tassikese kohviga... või kahega.
- Kui mõni inimene kardab ämblikke, siis Aleksandral on foobia varvaste vastu.

MEIGIPIDU

Kirjuta meile!