KINKEKAART

MEIGIPEO KINKEKAART ON SUUREPÄRANE KINGITUS NOORELE MEIGIHUVILISELE!

Vahel võib olla üsna raske varateismelisele neiule sobivat kingitust leida. Kuigi tüdrukutele meeldivad uued ning ägedad meigitooted ja -kursused, siis võib õige toote või teenuse valimine ka meie kodulehelt olla üsna keeruline. Kui 100% kindlat ideed ei ole, siis soovitame osta meie Meigipeo kinkekaardi. 

Meigipeo kinkekaardiga saab:

Tulla meie üritustele

Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina kõikidel meie üritustel – virtuaalsed peod, sünnipäevad, meigihommikud ja -kursused, personaalsed meigitunnid, linnalaagrid.

Kasutada meie toodete ostmiseks

Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina meie e-poes ja Meigipeo Showroomis šoppamiseks.

INFO

– Summa saad ise valida.
* Soovi korral võid kinkida kinkekaardi ka konkreetse teenuse või toote tarbeks.

– Kinkekaart kehtib 1 aasta, alates ostmise päevast.

KUIDAS SAAN KINKEKAARDI KÄTTE?

– Virtuaalne kinkekaart. Saadame sulle kinkekaardi faili, mille võid kingisaajale edastada virtuaalselt või soovi korral ise välja printida.

– Paberkandjal kinkekaart. Selle saad kätte Meigipeo Showroomist või saadame sulle postiga. Postiga saates lisandub 1.50 eur teenustasu.

 

TINGIMUSED

Meigipeo kinkekaarti saab kasutada maksevahendina Meigipeo poolt pakutavate teenuste ja toodete eest ning kinkekaardil oleva summa ulatuses. Kui ostusumma ületab Meigipeo kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas või ülekandega.

Kinkekaarti ei ole võimalik vahetada raha vastu. Kui valitud teenuse/toote hind on väiksem, kui kinkekaardi väärtus, siis vaheraha ei tagastata! Hoia oma kinkekaarti sama hoolega kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga.

TELLI KINKEKAART

Ees- ja perekonnanimi
Teie email, et saaksime Teile kirjutada.
Telefoninumber, et saaksime teile vajadusel helistada.