Meil on teile imeline uudis

Meigipeo 4. sünnipäeval esitleme teile Meigipeo uut kosmeetikasarja MP Cosmetics.

Esimesed tooted tulevad müüki …

2. mail 2023

Meigipeo kliendid on üldjuhul noored tüdrukud, kes oma vanusest tulenevalt võivad olla erinevate meigitoodete suhtes üsnagi tundlikud. Otsustasime luua oma kosmeetikabrändi, mille tooted oleksid kõrge kvaliteediga ning sobilikud ka meie kõige õrnematele klientidele! Meie kosmeetikatooted on looduslikud, pehme koostisega ning kemikaalide vabad.

MP Ripsmetušš

MP ripsmetušš on sobilik ka kõige tundlikumatele silmadele. Selle koostisained on puhtad ja looduslikud, tänu millele ei mõju ripsmetušš ärritavalt ega väsitavalt ka pika päeva jooksul.  Lisaks on toode vegan koostisega ning ei ole kunagi testitud loomadel. Muidugi on toode ka täiesti parabeenivaba.

Meie ripsmetušš sisaldab mineraale, mis hooldavad ja kaitsevad ripsmeid. Tänu pehmele koostisele on ripsmetuši eemaldamine lihtne ning ei nõua suuri pingutusi. See on oluline selleks, et meie väikesed meigikunstnikud saaksid õhtul silmad korralikult puhtaks.

MP ripsmetušši kasutades saad loomulikud ning kaunid ripsmed. Toode ei kleebi ripsmeid kokku ega tekita võltsripsmete efekti. Sobilik igapäevaseks kasutamiseks.

MP HUULELÄIGE

Nagu kõik Meigipeo kosmeetikatooted on ka meie huuleläige loodusliku koostise ning ilma liigsete lisaaineteta. Tootes peituvad mineraalid annavad huultele kauni ja loomuliku läike ning samuti hooldavad ja niisutavad huuli. Sobib nii noortele meigihuvilistele kui ka neile, kes võitlevad pidevalt kuivade huultega. Õrna roosa pigmendiga huuleläige sobib kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka pidulikemal südmustel.

Miks valisime just selle huuleläike?

MP LAUVÄRVID

Mineraalsed ja looduslikud lauvärvid on pehmed ning ei koorma silmi liigsete lisaainetega. Naturaalsed ja puhtad koostisaineid tagavad selle, et lauvärvid on hüpoallergeensed ning sobilikud ka tundlikutele klientidele. 

Meie lauvärvid ei sisalda kosmeetikatööstuses laialtlevinud allergeene. Kuidas on see võimalik? Meigipeo lauvärvid on lahtise puudri kujul ning ei sisalda endas niiskust. Kuna tegemist on kuiva mineraalkosmeetikaga, siis selle säilitamine ilma lisaaineteta on paljude teiste lauvärvidega võrreldes kordades lihtsam. Ka kõik lauvärvide toonid on saadud naturaalsel kujul, kasutades erinevate mineraalide loomulikku pigmenti.

Ei sisalda

Vismutit, talki, parfüümi, nanoosakesi ega parabeene.

Talvepidu

Valge lauvärv on silmameigi tegemisel äärmiselt oluline. Sobitub ning annab võimaluse kokku hajutada ükskõik mis teise lauvärviga. 

Kindlasti üks “must have” toode, sinu meigikotis! 

Rannapidu

Kuldne lauvärv on see, mis  annab sinu välimusele pidulikkust ning luksuslikku sära! 

Kindlasti suurepärane valik sünnipäevadeks ning muudeks tähtpäevadeks.

Roosipidu

Tüdrukulik roosa silmameik sobib nii pidulikeks sündmusteks kui ka igapäevaseks kasutamiseks! Veetleva tulemuse saavutamiseks kombineeri valge lauvärviga.

Lillepidu

Lavendlililla lauvärv annab silmadele värske ning kevadise välimuse. Tulemus jääb viks ja viisakas, kuid samas ka vahvalt lõbus ning nooruslik.

Merepidu

Puhas sinine ja sädelev lauvärv annab selle kandjale haldjalikud silmad. Kauni tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada koos valge lauvärviga! 

Metsapidu

Türkiissinine lauvärv annab silmadele sädeleva ning muinasjutulise välimuse. 

 

Kust meie tooted tulevad?

Kõik meie mineraalkosmeetika tooted on väljatöötatud ning toodetud Euroopa Liidus. Tegemist on väikese pereettevõttega, kes alustas oma tööd 2007 aastal. Idee toota looduslikku ning allergeenide vaba kosmeetikat sündis sellest, et tollal oli mineraalkosmeetika valik väga kesine. 

Tänaseks on konkurents muidugi kasvanud, kuid meie koostööpartnerid on 16 aastaga mineraalkosmeetika tootmise valdkonnas kindlat kanda kinnitanud – toodete valik on suur ja lai ning uusi tooteid tuleb pidevalt juurde. 

Meigipeo naiskond on väga õnnelik, et peale pikki otsinguid õnnestus meil leida koostööpartner, kes toodab nii vahvaid ja kvaliteetseid tooteid!

Plussid Meigipeo jaoks

Mis on tuleviku plaanid?

2. mail 2023 aastal tuleb Meigipeo bränd välja 8 esimese tootega – MP Cosmetics ripsmetušš, huuleläige ning 6 erinevat tooni lauvärvi. Tulevikus on plaanis tootekategooriaid veelgi suurendada. Selle aasta lõpuks loodame oma kliente üllatada veelgi rohkemate lauvärvi toonidega ning kindlasti ka 2-3 täiesti uue tootega!

eelmüük

24. aprillil alustame MP Cosmetics toodete eelmüüki!

Registreeri ennast eelmüügile kasutades kõrvalolevat vormi! Eelmüügi nädalal 24. aprill kuni 1. mai kehtib toodetele -10% soodustus!

Pane ennast kirja ja saadame sulle pakkumise juba 24. aprillil!