meigipeo showroom

TASUTA PARKIMINE

Meie parkimiskohad on märgitud "MEIGIPIDU" sildiga

MEIGIPEEGLID

Showroom on varustatud meigipeeglite ning - valgusega

SUHTELISELT ROOSA

Meie sisustuse läbivad värvid on valge ja roosa

Kuidas sai meie showroom alguse?

Kunagi, kui me oma meigiteemaliste pidudega alles alustasime, siis rentisime erinevate ilusalongide ruume. Aja jooksul aga kasvas meie korraldatud sünnipäevade arv suuremaks ning senistel koostööpartneritel ei olnud võimalik meile nii tihti oma ruume anda. Lisaks oli meil päris keeruline pidevalt kogu vajaminevat kosmeetikat ning muid vahendeid edasi-tagasi tassida.

Otsustasime teha Tallinnasse päris oma Showroomi! Sellise, kus oleksid suured peeglid ja spetsiaalne meigivalgus, kuhu saaks ükskõik mis ajal tulla ja ägedaid üritusi teha! Hakkasime erinevaid äripindasid uurima ning  avastasime, et see ei olegi nii lihtne. Kes ei soovinud oma ärimajasse lapsi, kellele ei sobinud meie suured peeglid seintel. Ja kui muidu juba kõik-kõik sobis, siis ei olnud lähedal parkimiskohti või oli nädalavahetusel majas viibimine raskendatud… No, täitsa jama!

Lõpuks siiski leidsime vahva toa, kus olid kõik meie peamised tingimused rahuldatud ning saime kõike nii kujundada nagu ise soovisime. Peeglid ja tuled tõime kohale Hollandist ning meie roosad ja valged disaintoolid on pärit Itaaliast (disainer Jasper Morrison)2021 septembris toimus esimene Meigipeo sünnipäev meie oma päris Showroomis. 

meigipeo sisustus ja tehnika

PEEGLID
JA VALGUSTUS

Seintel on 8 suurt peeglit ning nende vahel valgustused, kus kokku on 50 valge valgusega lampi.

See on suurepärane jumestuse tegemiseks ja harjutamiseks. Ruum on piisavalt valge, et korraldada oma Meigipeo sünnipäev ka pimedatel õhtutel.

KÖÖGINURK

Meil on showroomis väike kööginurk koos kraanikausi ning külmkapiga. Samuti on meil olemas väike kapselkohvimasin ja veekeetja

Lisaks on olemas mõned pisemad köögitarvikud ja nõud:
– käärid ja nuga
– morsikann
– mõned alused snäkkidele (krõpsudele, kommidele jms)

MUU INVENTAR

Konditsioneer, mida saame kuumadel suvepäevadel vastavalt vajadusele kasutada.

Söögilaud, kuhu saab toetada kõik oma snäkid ja joogid. Istumiseks on olemas 14 tooli, lisaks ka tugitool ja väike diivan.

Fotosein, mille taustal saab peo lõppedes pilte teha. Suur valgustusega kosmeetikakohver, mis on täis peoteemale vastavaid tooteid. Ringlight, kui keegi soovib selfi´sid või videoid teha.

meigipeo showroom

Kitseküla asumis asuvad paljud põnevad ärid ja teenusepakkujad. Näiteks asub meiega samas hoones peoinventari ning õhupalle pakkuv ettevõte PeoBox. Juhul, kui soovite oma Meigipeole lisada õhupalle või muid kaunistusi, siis kindlasti võtke nendega ühendust. Saame teie tellitud aksessuaarid juba enne pidu Meigipeo Showroomi paika panna.

Parkimine on maja ees tasuta. Meie parkimiskohad on tähistatud sildiga “MEIGIPIDU”.

Aadress

Saku 15, Tallinn
Kitseküla asum, 11313

 

 

Ruum 101

pildid meie showroomist