MEIGIVIDEOD VS MEIGIVIDEOD- KAS ON VAHET?

Emad räägivad meile tihti, kuidas nende tütred ei taha väga nende soovitusi meigivallas kuulda võtta. Nii tõesti kipub olema. Noored neiud kuulavad oma lemmikuid suunamudijaid parema meelega kui emasid. Nii sukeldutakse meigimaailma noorelt ning esimene hea koht kust õppida on YouTube. Kuid, mis on YouTube’i miinused ning miks peaks oma tütre hoopis veebipõhisele meigikoolitusele saatma?

Youtube’i videod on suunatud enamasti täiskasvanud naistele

Meigipidudel oleme palju kuulnud seda, kuidas noored tüdrukud vaatavad Youtube’is tegutsevaid meigikunstnike. Oma iidolitest youtubereid jälgides tahetakse tihti olla nagu nemad. Kuid meigikunstnikud sotsiaalmeedia platvormidel on enamjaolt täiskasvanud naised/mehed, kes siiski soovitavad ja näitavad meigi tegemist enda vanuseklassis olevatele huvilistele. Ühe noore tüdruku meik ja näohooldus peaks siiski erinema täiskasvanu omast ning keskenduma ealistele eripäradele.

“Emme, ma tahan ka seda!”

Välismaa meigikunstnikud on kahtlemata oma alal väga andekad. Vaadates videosid, kuidas nad nii muuseas imeilusa silmalaineri teevad on lausa kadedust tekitav. Kuid kindlasti tähelepanelikule vaatajale jääb silma, et nad kasutavad palju selliseid meigibrände, mis ei ole kahjuks Eestis kättesaadavad või on liiga kallid. Kindlasti alles-huvi-üles-näidanud meigihuviline ei vaja endale miinimumpalka maksvat lauvärvide paletti. Eesti turul on palju soodsamaid ja mõistlikumaid alternatiive.

Kas käsi peaks pesema?

Meigipeol alustame alati koolitusi kätepesuga. Samuti räägime ja teeme läbi näohoolduse. Tihti on neiud alati kannatamatud, et millal me juba meiki tegema hakkame. See näitab selgelt, et ega noori tüdrukuid see näohooldus ega hügieen nii väga ei huvitagi. Andke pintslid kätte ja me tahame juba oma silmad roosaks võõbata. Kuid kõik naised teavad, kui oluline on näohooldus. Väga kurb on näha, kuidas paljud meigigurud alustavad videoid kohe meikimisega– ei mingit tähelepanekut kätepesu osas või kuidas eelnevalt näonahka puhastada.

Ta ei ole ikka mulle veel vastanud …

Mõnikord peale video vaatamist tekib küsimusi, mida tahaks meigiguru käest küsida või täpsustada. Youtube’i/ Instagram’i / Tiktoki videot saab küll kommenteerida, aga tõenäosus, et populaarne meigikunstnik just sinu kommentaarile vastab on väike. Nii võib jääda videos olev kasulik info puudulikuks.

Video eesmärk – kas toodete reklaam või õpetuste jagamine?

Kui meigigurude eesmärk on tihti läbi oma videote erinevaid meigitooteid turundada, siis “HOW TO” meigitrikkide programmi eesmärk on jagada eluks vajalikke teadmisi.

Meigivideotes käsitletavad teemad on universaalsed ning need ei sõltu konkreetsetest toodetest. Lisaks sisaldavad videod ka põnevaid fakte ajaloo kohta ning vahvaid trikke meigi tegemiseks.

Registreeri tütar “HOW TO” meigitrikkide programmi juba täna! Seda saad teha SIIT!