üritused

kutsume sind meigipeole!

Meigipeo naiskonna jaoks on väga oluline, et noored meigihuvilised oskaksid kosmeetikat ohutult kasutada! Näohooldus on kõige alus!

Sünnipäevalised Meigipeo showroomis meigipeol
SÜNNIPÄEV

Meigipeo eesmärk on tõsta läbi lõbusa ning praktilise tegevuse neidude teadlikkust kosmeetika ohutuks kasutamiseks. Kõik sünnipäevakülalised saavad pintslid kätte ning üheskoos tehakse iseendale viisakaks ja eakohane jumestus. Vali endale sobiv sünnipäeva pakett ning broneeri pidu varakult!

MEIGIHOMMIK

Meigihommik koosneb 3 erinevast koolitusest. Kõiki huvilisi ootame meie kursuse I osasse “Kosmeetika ABC”. Kursuse II ja III osasse pääseb juba kutsete alusel peale eelneva osa läbimist.

MEIGITUND

Meigitund on personaalne koolitus, kuhu saab tulla endale sobival ajal. Jumestuskunstniku juhendamisel saab osaleja iseenda peal erinevaid võtteid ning tehnikaid katsetada.

VIRTUAALNE MEIGIPIDU

Pole hullu, kui sa meie üritusele kohapeale tulla ei saa! Meie saadame meigi stardipaketi sulle lähimasse SmartPosti pakiautomaati ning kohtume juba Zoomis!

MEIGILAAGER

Suvised tüdrukute linnalaagrid on mitmepäevased kursused, kus teeme meiki, maniküüri ja muid tüdrukute tegevusi! Sellel suvel teeme tüdrukute linnalaagreid nii Tallinnas kui ka Tartus.

MEIGITRIKKIDE VIDEOD

Iga kuu teeb Meigipeo naiskond uue video mõnest põnevast tootest ning selle kasutamisest. Nagu kõik meie teenused, on ka õppevideote eesmärk noori suunata kosmeetikat õigesti ning ohutult kasutama.

"Pidu oli väga vahva ja meeldis kõigile neiudele. Sellist algkoolitust on pisikestele preilidele vaja. Elis oli läbiviijana super! Tänud ka fotograafi võimaluse eest! Ootame juba kannatamatult pilte. Edu teile Tartus järgmiste sarnaste meigipidude korraldamisel ja omalt poolt olen juba teinud reklaami ning usun, et kliente ligi meelitanud. Aitäh!"

Ave, ema

Kasuta sooduskoodi

10jõulukalender

ning saad MEIGIPEO JÕULUKALENDRI

10% soodsamalt