üritused

kutsume sind meigipeole!

Meigipeo naiskonna jaoks on väga oluline, et noored meigihuvilised oskaksid kosmeetikat ohutult kasutada! Näohooldus on kõige alus!

Sünnipäevalised Meigipeo showroomis meigipeol
SÜNNIPÄEV

Meigipeo eesmärk on tõsta läbi lõbusa ning praktilise tegevuse neidude teadlikkust kosmeetika ohutuks kasutamiseks. Kõik sünnipäevakülalised saavad pintslid kätte ning üheskoos tehakse iseendale viisakaks ja eakohane jumestus. Vali endale sobiv sünnipäeva pakett ning broneeri pidu varakult!

MEIGIHOMMIK

Meigihommikud on põnevad ja vahvad 1,5h koolitused. Neid korraldame nii Tallinnas kui ka teistes väiksemates eesti linnades.

MEIGITUND

Meigitund on personaalne koolitus, kuhu saab tulla endale sobival ajal. Jumestuskunstniku juhendamisel saab osaleja iseenda peal erinevaid võtteid ning tehnikaid katsetada.

VIRTUAALNE MEIGIPIDU

Pole hullu, kui sa meie üritusele kohapeale tulla ei saa! Meie saadame meigi stardipaketi sulle lähimasse SmartPosti pakiautomaati ning kohtume juba Zoomis!

MEIGILAAGER

Koolivaheaja tüdrukute linnalaagrid on mitmepäevased kursused, kus teeme meiki, maniküüri ja muid tüdrukute tegevusi!

"Pidu oli väga vahva ja meeldis kõigile neiudele. Sellist algkoolitust on pisikestele preilidele vaja. Elis oli läbiviijana super! Tänud ka fotograafi võimaluse eest! Ootame juba kannatamatult pilte. Edu teile Tartus järgmiste sarnaste meigipidude korraldamisel ja omalt poolt olen juba teinud reklaami ning usun, et kliente ligi meelitanud. Aitäh!"

Ave, ema