Kuidas moodsal ajal moodsat sünnipäeva pidada?

Riigi poolt kehtestanud piirangute tõttu on sünnipäevade korraldamine keeruline või lausa võimatu. Täiskasvanud saavad aru piirangute vajadusest ja tõhususest. Kuid lapsed? Nende jaoks on sünnipäev nende püha päev ja selle ärajätmine võib kulgeda küllaltki dramaatiliselt.

Kuidas pidada tütarlapse sünnipäeva ohutult ja lõbusalt?

Tüdrukud istuvad diivanil ja vaatavad meigiasju

Koolid on juba distantsõppele saadetud, huviringid- ja koolid kinni pandud. Lubatud on ainult individuaalsed õppevormid. Kuidas pidada sünnipäeva üksi, aga samas koos oma sõpradega? Siin võtame koolidest eeskuju. Koolid üle maailma on juba vähemalt pool aastat kasutanud tundide läbiviimiseks poppe videosilla lahendusi. Miks mitte ka niimoodi sünnipäeva pidada?

Virtuaalse meigipeo pakikesed

Kuidas see välja näeb? Siin tuleb appi virtuaalne meigipidu. Sünnipäeva tüdruku ema, isa, vanaema või kasvõi vanaisa võtab meiega ühendust. Lepime kokku kuupäeva, kellaaja ja külaliste arvu. Selleks, et meigipidu sellisel viisil toimuda saaks, saadame enne sünnipäeva kõikidele osalejatele meigi stardipaketi. Kõlab täpselt nii, nagu kõigil oleks sünnipäev!

Tähtsa päeva hommikul saadetakse kõigile video kohtumise link e-mailile. Vastavalt kokkulepitud kellaajale saavad kõik videoteel kokku ja pidu võib alata! 🎉 Sünnipäeva läbiviija, jumestuskunstnik, teeb 1,5h meigikursuse selliselt, et näitab kõik liigutused iseenda peal ette. Nii saavad tüdrukud reaalajas tehtud koolitust jälgida ja igat sammu iseenda peal kaasa teha.

Tundub huvitav? Rohkem infot 👉🏻 https://www.meigipidu.ee/virtuaalpidu/