3 põhjust, miks Meigipeo jõulukalender sisaldab mineraalkosmeetika tooteid?

Looduslik mineraalkosmeetika on kallis ning toodete kasutamine tihti keerulisem ja aeganõudvam kui tavakosmeetika puhul. Pulbrilised lauvärvid, põsepunad ja särapuudrid ähvardavad pidevalt põrandale kukkuda ning proovi sa ainult purk lahtiselt käes südamest hingata –  kogu 100% looduslik pulbervärv maandub otse sinu värskelt pestud riietele!

Arvestades kõike eelnevat, siis miks otsustasime Meigipeo jõulukalendrisse siiski panna AINULT mineraalkosmeetika tooted? 

Anname sulle siin blogipostituses esimesed 3 head põhjust.

1. PUHTAD JA LOODUSLIKUD KOOSTISAINED

Üks suurimaid eeliseid mineraalkosmeetika puhul on see, et need on looduslikud ega sisalda nahale ohtlikke kemikaale, lõhnaaineid ega säilitusaineid. Arvestades, et suurim osa Meigipeo klientidest on just tundliku ja õrna nahaga noored, siis annab see piisava põhjuse eelistada just 100% looduslikke mineraalkosmeetika tooteid.

Lilla ja sädelev mineraalne lauvärv topsis

2. SOBILIK KA VISTRIKE JA MUUDE NAHAPROBLEEMIDE KORRAL

Mineraalkosmeetika toodetega on lihtne saavutada loomulikku jumestust. Meik laseb nahal hingata ning ei ummista poore, samas pakuvad tooted piisavalt katvust ning pigmenti. Teismeeas noortele, kes peavad silmitsi seisma mitmete eale iseloomulike nahaprobleemidega, on looduslikud tooted parim ja ohutum võimalus.

3. SÄRAVAD JA VÄRVILISED TOONID

Poodides ringi jalutades ning meigitoodetega tutvudes jäävad mineraalkosmeetika puhul silma pigem sellised maalähedased toonid: hallikad, pruunikad ning äärmisel juhul mõned oranžikad. Olime siiralt üllatunud, kui avastasime, et tegelikult saavad looduslikud lauvärvid olla ka roosad, sinised, punased, rohelised jne.

Kuna keegi teine turul nii ägedaid värve ei müünud, siis pidime seda ise tegema! Meigipeo kosmeetika ehk MP Cosmeticsi lauvärvides on esindatud nii säravad ja värvilised kui ka rahulikud ja pehmed toonid.

MEIGIPEO JÕULUKALENDER

Need on vaid mõned head põhjused, miks otsustasime selle aasta jõulukalendrisse panna just mineraalkosmeetika tooted. Teame, et need on kvaliteetsed ning õrnad meie noortele klientidele ja ka vanematele fännidele. Kuigi alguses võib pulberjate toodetega mässamine keeruline tunduda, siis on see ainult harjutamise küsimus! 

Ja jõulukalendris on piisavalt ägedaid tooteid, et ennast meistriks harjutada! Ja isegi kui peaks alguses juhtuma, et suures meikimise hoos raputad endale pisut põsepuna sülle, siis ära muretse – naturaalne toode tuleb riietelt ka madalate temperatuuridega pestes ilusti maha!

Soovime sulle põnevat avastamist ja edukat jõulukalendri avamist 1. detsembril!

Meie jõulukalendri saad tellida siit: