suvised linnalaagrid

Ootame kõiki iluhuvilisi Meigipeo suvistesse linnalaagritesse.
Kui sul on kodus tütar, kelle näpud kibelevad kosmeetikakoti kallale, siis too ta meie juurde. Avastame koos huvitavat meigimaailma ja õpime iseenda eest paremini hoolitsema!

registreerumine on alanud!

Sellel suvel on meil kavas kaks erinevat linnalaagrit! 
Loe kirjeldusi ning otsusta, millise laagri kava sulle rohkem meeldib ning registreeru!
Kui sulle tundub, et mõlemad on ägedad… siis ootame sind mõlemasse!

Linnalaagrid kestavad 3-5 päeva ning pakuvad osalistele igal päeval 2h tegevust!

Erinevad meigitooted

TÜDRUKUTE LINNALAAGER

Tüdrukute linnalaagri päevakava on mitmekesine ning täis vahvaid ja ägedaid tegevusi! See on suunatud noortele vanuses 8-16.

Laagri jooksul õpime näonaha eest hoolitsema ja kiikame meigimaailma. Samuti teeme maniküüri, punume patse, räägime tervisest ja füüsilise aktiivsuse olulisusest.

MEIGILAAGER

Meigilaager on mõeldud kõikidele noortele meigihuvilistele! Pole oluline, kas huvi on tärganud alles hiljaaegu või on tegemist juba tubli praktikuga!

Linnalaagris räägime kõik vajalikud põhitõed läbi ja muidugi katsetame iseenda peal erinevaid võtteid ning stiile!

Suunatud vanusele 9-16.

Mis on Meigipeo linnalaagrite eesmärk?

Tüdrukute linna- ja meigilaagri eesmärk on noori harida ja õpetada iseenda eest hoolitsema. Kuigi linnalaagrid on lõbusad ja vahvad, siis kindlasti saavad tüdrukud laagritest palju nippe ja teadmisi, mida saab edukalt ka edaspidi kasutada! 

Mõlemad meie laagrid on täis praktilisi tegevusi, kus noored saavad ise katsetada ja erinevaid põnevaid teemasid arutada. Mõned keerulisemad asjad paneme ka paberi peale kirja, kuid üldjuhul ammutame teadmisi läbi praktiliste tegevuste.

 

Meigilaagri seltskond