meigipeo naised

Kursused iseendast
hoolivatele naistele!

Kellele ja milleks?

Meigipeo naised on mõeldud kõikidele kaunitaridele, kes tahaksid oma meigioskusi lihvida või hoopis midagi uut juurde õppida. Tihti kuuleme, kuidas naised on iluvaldkonnas toimetades ebakindlad ning iseenda särama löömine tundub kui võimatu missioon.

Meie eesmärk on näidata, et tegelikult see ei ole pooltki nii keeruline kui esmapilgul näib. Toome naistesse tagasi nende enesekindluse ning näitame, kuidas enda tugevusi rõhutada.

MEIGIPIDU

kes meie oleme?

Meie oleme Naised, Elis ja Aleksandra– kaks ilufanaatikut, kes jagavad lahkelt oma tarkusi ning kogemusi.

Elis on korraldanud naistele erinevaid meigikoolitusi ning õpitubasid aastast 2011. Kurikuulsal koroonaajal jäid kursused aga tahaplaanile ning Meigipidu keskendus eelkõige virtuaalsetele üritustele ning noorte neidude koolitamisele.

Tüdrukute meigipidusid ning sünnipäevi korraldades kuuleme sageli laste emadelt, et nemadki tahaksid meie juurde koolitusele tulla. Seega nüüd on teil see võimalus!

JUMESTUSKURSUS

Jumestuskursus koosneb neljast koolitusest, mille jooksul läbitakse kõik olulised teemad näohooldusest huulte värvimiseni. Koolitused toimuvad neljal järjestikusel esmaspäeval.

ERIÜRITUSED

Eriüritused on ühekordsed koolitused, kus iga kord on uus teema ja põnev külalisesineja. Kursustele on oodatud igas vanuses täiskasvanud naised, kes soovivad enda teadmisi mingis vallas suurendada.

Tüdruk istub diivanil ja võtab osa virtuaalsest meigipeost

Kasuta sooduskoodi

VIRTUKAS10

ning saa oma esimeselt

VIRTUAALSELT MEIGIPEOLT

-10% soodustust